Słabe i rzadkie rzęsy? Dowiedz się jak skutecznie poprawić ich kondycję!

Gęste i grube rzęsy to marzenie praktycznie każdej kobiety. Zadbane rzęsy dodają atrakcyjności spojrzeniu oraz wymagają jedynie delikatnego podkreślenia tuszem. Nie każda z nas posiada jednak z natury dobrze wyeksponowane rzęsy. Na szczęście, istnieją skuteczne sposoby, aby nadać spojrzeniu większej atrakcyjności oraz poprawić wygląd i stan rzęs.

Wygląd i stan rzęs a czynniki genetyczne

Na stan oraz wygląd naszych rzęs ogromny wpływ mają uwarunkowania genetyczne. Jedne kobiety dzięki dobrym genom mogą bowiem pochwalić się gęstymi, długimi i grubymi włoskami, które wymagają jedynie delikatnego podkreślenia makijażem, inne natomiast matka natura obdarzyła cienkimi i rzadkimi rzęsami, które należy bardzo starannie pielęgnować, aby nadawały spojrzeniu uroku.

Bez względu na czynniki genetyczne, stan oraz gęstość rzęs możemy skutecznie poprawić. Na ich wygląd bardzo duży wpływ ma bowiem także dobrze zbilansowana dieta, zdrowy styl życia oraz prawidłowa pielęgnacja. Nawet posiadaczki dość cienkich i rzadkich rzęs poświęcając chwilę uwagi ich kondycji mogą więc znacząco poprawić atrakcyjność swojego spojrzenia!

Dieta i styl życia a wygląd rzęs

Im prowadzimy zdrowszy tryb życia, tym bardziej atrakcyjny będzie nasz wygląd. Dotyczy to także rzęs, które są szczególnie podatne na wypadanie i utratę kondycji w wyniku nieprawidłowego odżywiania, używek oraz niskiej aktywności fizycznej. Jeśli więc zależy nam na zdrowiu oraz atrakcyjnym wyglądzie unikajmy palenia papierosów, nadmiernego spożywania alkoholu oraz regularnie uprawiajmy sport.

Panie, które marzą o długich i gęstych rzęsach powinny także zadbać o obecność w codziennej diecie witamin A, B, C, E i H oraz mikroelementów, w tym szczególnie miedzi, cynku oraz żelaza. Warto więc wybierać produkty bogate w te cenne dla naszego organizmu składniki oraz przyjmować regularnie suplementy diety, które zawierają je w swoim składzie.

Prawidłowa pielęgnacja rzęs – jaki produktów używać, aby mieć gęste i długie rzęsy?

W walce o ładne i gęste rzęsy warto wspomóc się także gotowymi kosmetykami, których zadaniem jest regeneracja, odżywienie oraz poprawa kondycji rzęs. Odżywki do rzęs, bo to o nich mowa, należy stosować codziennie zgodnie z zaleceniami ich producenta. Jaki produkt wybrać, aby jak najszybciej zauważyć poprawę wyglądu naszego spojrzenia?

W celu intensywnej regeneracji rzęs najlepiej sprawdzą się markowe kosmetyki, w których składzie znajdują się naturalne składniki roślinne. Dobrym przykładem takiego produktu jest odżywka do rzęs Revitalash Advanced Eyelash Conditioner. W jej składzie znaleźć można takie dodatki, jak m. in. naturalny ekstrakt z owoców palmy sabałowej, wyciąg z żeń-szenia, ekstrakt z liści drzewa herbacianego oraz wyciąg z nagietka lekarskiego.

Słabe i rzadkie rzęsy? Dowiedz się jak skutecznie poprawić ich kondycję!

Regularnie stosowana odżywka Revitalash skutecznie zagęszcza rzęsy, wydłuża je oraz pogrubia sprawiając, że spojrzenie staje się bardziej wyraziste a rzęsy zdrowsze i lepiej odżywione. Co jednak najważniejsze, Revitalash jest produktem testowanym dermatologicznie, co gwarantuje bezpieczeństwo jego codziennego stosowania. Wystarczy raz dziennie nałożyć cienką warstwę preparatu na włoski, aby już po miesiącu zauważyć pierwsze efekty jego stosowania w postaci grubszych, mocniejszych oraz zdrowszych rzęs.

Partnerem artykułu jest Cosi Bella oferująca: Revitalash - więcej na CosiBella.pl.