Dopasowanie paznokci do czerwonej sukienki

Czerwona sukienka najczęściej kojarzy się z kobiecością i seksapilem. Niektóre kobiety nie wyobrażają sobie własnej garderoby bez tej sukienki. Jedne kobiety nie rozstają się z nią na co dzień, a inne wybierają je tylko na wyjątkowe okazje. To właśnie najczęściej sukienki w tym kolorze robią duże wrażenie na innych, szczególnie na mężczyznach. Bardzo ważne są dodatki do czerwonej sukienki, w tym manicure oraz makijaż, by wszystko wyglądało spójnie i elegancko.

Jaki manicure do czerwonej sukienki?

Kolory znajdujące się na paznokciach powinny być przemyślane. Z czerwoną sukienką bardzo ładnie komponują się paznokcie w odcieniach beżu. Wyglądają one niezwykle elegancko i stylowo. Paznokcie w tym kolorze uspokajają całą stylizację. Zawsze takie paznokcie można delikatnie przyozdobić, po to, by wyglądały bardziej ciekawie. Wystarczy dodać delikatne, złote drobinki na końcówki paznokci lub pomalować kilka z nich lakierem z brokatem o matowym zakończeniu. Świetnie wyglądać będą także klasyczne paznokcie, do takich między innymi zalicza się manicure francuski. Bogata kreacja w czerwonym kolorze z połączeniem z tak delikatnymi paznokciami będą wyglądały bardzo spójnie i stylowo. Warto przemyśleć czy nie pójść w manicure francuski przy wyborze odcienia paznokci do czerwonej kreacji.

Dopasowanie paznokci do czerwonej sukienki

Niestandardowe połączenia paznokci z czerwoną sukienką

Bywa czasem tak, że czerwoną sukienkę można zestawić z bardzo oryginalnym i ciekawym printem na paznokciach. Można pójść w bardziej mocne i krzykliwe kolory. Do nich należeć mogą odcienie czerwieni, mocny różowy kolor, przykładem może być fuksja lub paznokcie pomalowane na czarny kolor. Nie warto iść w kolory związane z odcieniem niebieskim, a także granatu. Chodzi o to, by nie wyglądało to zbyt nieestetycznie. Z czerwoną sukienką można zestawić manicure w odcieniu metalicznym. Przy wyborze takiego koloru warto zwrócić uwagę na dodatki, a szczególnie na dobór biżuterii, by były one w podobnych odcieniach. Np. wybierając złoty kolor na paznokciach warto dobrać złotą biżuterię.