Efekty liftingu rzęs

Marzeniem każdej kobiety jest idealny wygląd zewnętrzny: lśniące włosy, zgrabna sylwetka oraz piękne, długie rzęsy. Powszechność profesjonalnych kosmetyków do pielęgnacji tych ostatnich jest ogromną zaletą, jednak by efekt był bardziej zadowalający, warto skorzystać z zabiegów kosmetycznych. Najbardziej polecanym w ostatnim czasie jest lifting rzęs, po którym nabiorą one nowego i zachwycającego wyglądu.

Dla kogo przeznaczony jest zabieg?

Dzięki liftingowi rzęsy stają się długie, gęste, bardziej podkręcone i podniesione, dlatego zabieg wykonuje sobie wiele Pań. Efekty zabiegu utrzymują się dość długo, czasami nawet kilka tygodni, podczas których spojrzenie nabiera nowego wyrazu. Lifting rzęs nie jest skomplikowany, dlatego stanowi najlepszą alternatywę dla trochę bardziej inwazyjnych metod. Zabieg można przeprowadzić w niemal każdym salonie kosmetycznym. Pierwszym krokiem jest nałożenie specjalistycznego i całkowicie bezpiecznego preparatu. Umożliwia on uformowanie pożądanego kształtu kobiecym rzęsom. Na górną powiekę nakłada się natomiast silikonowy wałeczek przytrzymujący rzęsy w określonej pozycji. Dzięki innemu preparatowi utrwala się efekt, który pozostaje na dłuższy czas.

Efekty liftingu rzęs

Główne zalety liftingu rzęs

Do głównych zalet liftingu rzęs należy oczywiście jego bezinwazyjność, ponieważ nie prowadzi do zniszczenia rzęs, jedynie je podkręca i unosi. Cena takiego zabiegu jest o wiele bardziej korzystna od bardziej zaawansowanego zagęszczania rzęs, co czasami wygląda nienaturalnie. W zależności od lokalizacji i wielkości salonu koszt liftingu rzęs zamyka się najczęściej w kwocie 150 zł. Walorem jest również brak negatywnego wpływu na późniejszy wygląd rzęs, ponieważ profesjonalnie wykonany zabieg nie wiąże się z żadnymi skutkami ubocznymi. Zabieg ponadto gwarantuje jak najbardziej naturalny efekt, więc klientki tym bardziej doceniają pozytywny wpływ na ogólny wygląd całej twarzy. Najlepszy wygląd rzęsy mają po upływie mniej więcej doby po zabiegu, gdyż potrzebują trochę czasu na przyswojenie zastosowanego preparatu.