Jak poprawnie używać kuleczek gejszy?

Kulki gejszy są jednym z najpopularniejszych przyrządów do ćwiczeń mięśni kegla i nie ma w tym nic dziwnego, bowiem kobiety korzystały z nich już w czasach starożytnych. Choć ćwiczenia z ich użyciem pozytywnie wpływają na nasze zdrowie to w dalszym ciągu budzą one wiele kontrowersji. Dlaczego? Otóż, kuleczki gejszy pełnią również rolę gadżetu erotycznego. Czym charakteryzuje się ten przyrząd? Jak wygląda trening z użyciem kulek gejszy? 

Kuleczki gejszy w skrócie

Kulki gejszy określane potocznie kulkami Kegla, są przyrządem składającym się zazwyczaj z dwóch równej wielkości, połączone ze sobą sznurkiem kulek o średnicy ok. 4 cm. Przyrząd wykonany jest zazwyczaj z wysokiej jakości materiału silikonowego, bezpiecznego dla zdrowia. Regularne ćwiczenie przy pomocy kuleczek gejszy niesie ze sobą właściwości zarówno prozdrowotne jak i seksualne. Pozytywnie wpływa na kondycję pochwy, co z kolej przekłada się na prawidłowe funkcjonowanie mięśni kegla. Jak powinien wyglądać trening z użyciem tego przyrządu? Jak poprawnie używać kuleczek gejszy?

Trening mięśni Kegla z kuleczkami gejszy - krok po kroku

Dla osoby, która do tej pory nie miała styczności z kuleczkami gejszy, ich obsługa może wydawać się nieco skomplikowana. Jednak wbrew pozorom ćwiczenia są niezwykle proste i co więcej, bardzo przyjemne - jest to zgodna opinia, wszystkich tych kobiet, które systematycznie trenują.

Od czego zatem zacząć? Przed przystąpieniem do ćwiczeń, przede wszystkim należy w odpowiedni sposób przygotować zakupione uprzednio kuleczki gejszy. W tej kwestii dużo zależy od materiału ich wykonania, dostępne na rynku kuleczki wykonane z hipoalergicznego sylikonu nie wymagają użycia środków nawilżających, nie mniej jednak przed każdym użyciem należy przyrząd opłukać w ciepłej wodzie dla zachowania higieny. Umieszczenie kuleczek gejszy w pochwie, przypomina aplikację tamponu - ważne jest by wprowadzanie kulek było bezbolesne, w tym celu należy rozluźnić mięśnie i przyjąć odpowiednią pozycję. Kiedy kuleczki gejszy znajdą się już na właściwym miejscu, można wówczas przystąpić do wykonywania ćwiczeń, które w dużej mierze opierają się na przemiennym zaciskaniu i rozluźnianiu mięśni kegla. Kobiety, które nigdy wcześniej nie używały kuleczek gejszy mogą nosić je w trakcie poddawania się pracom domowym.Trening w zależności od indywidualnych potrzeb oraz możliwości trwać może od kwadransa do godziny. Ćwiczenia można wykonywać codziennie, kilka razy dziennie, na pierwsze efekty nie trzeba czekać długo. Skrupulatne trenowanie mięśni kegla już po tygodniu od stosowania kuleczek gejszy przyczynia się do ich wzmocnienia. 

Na trening z kuleczkami gejszy zdecydować może się dosłownie każda kobieta, niezależnie od wieku. Ćwiczenia w szczególności zalecane są osobom zmagającym się z problemem nietrzymania moczu, kobietom po porodzie, które chcą przywrócić dawną sprawność nadmiernie rozluźnionych mięśni kegla, bądź też tym, które po przez ćwiczenia przyczynić się chcą do zwiększenia swoich doznań sfery intymnej.

Więcej informacji znajdziesz na stronie firmowej PlumBum.